Eesmärk

Kõrge kvaliteet!

Hoiame end alati kursis värskeimate füsioteraapia suundadega maailmas ning lähtume ka teraapiate planeerimisel just sellest.

Ravi ja nõustamine

Visiit kabinetti võib kujuneda nii käed-küljes manuaalteraapia sessiooniks kui ka väljakutsuvaks treeningtunniks. Võtmetähtsusega ravis on põhjalik konsultatsioon. Klient saab alati vajalikud instruktsioonid, kuidas pärast teraapiat kodustes tingimustes harjutustega iseseisvalt hakkama saada.

Individuaalne lähenemine

Iga klient on unikaalne ja vajab individuaalset lähenemist! Ei ole olemas "üks sobib kõigile" varianti.

Ettevõttest

Ärge laske nimest ennast segada! Meie kabinetis ei tegelda ainult sportlastega, vaid oodatud on kõik, kellele tervis tähtis! Ravisport Füsioteraapia on 2015. aastal asutatud ettevõte (algselt Fysioleht), mille eesmärgiks on pakkuda professionaalset füsio- ja manuaalteraapia teenust. Omame kogemusi erinevates valdkondades, s.h statsionaarses-, ambulatoorses- ja ka spordifüsioteraapias.

Meie terapeudid

uku

Uku Leht

Füsioterapeut

Lõpetas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2013. aastal. Pärast kõrgkooli lõpetamist asus tegutsema Tartu Ülikool Rock korvpalli meeskonna juures assisteeriva füsioterapeudina. On läbinud hulgaliselt erinevaid erialaseid koolitusi ja täiendusi (manuaal- ja füsioteraapia). Omab kogemusi nii statsionaarses-, ambulatoorses kui ka spordifüsioteraapias. 2014. aasta sügisest alustas tööd Tallinna Selja- ja Kaelaravi Keskuses, millele järgnes 2015. aasta suvel isikliku praksise avamine. Hooaegadel 2015-16 oli füsioterapeut Nõmme Kalju esindus- ja duubelmeeskonna juures. Alates 2019 jaanuarist aitab Uku füsioterapeudina ka Tabasalu JK.